Про нас

Компанія ПВТП «АКРОПОЛІС» є офіційним представником бренду Blackstar в Україні.

Історія Blackstar

Blackstar Amplification – британська компанія, яка створює та виробляє гітарні підсилювачі та педалі ефектів. У 2004 р. чотири друзі, музиканти одного гурту, вирішили взятися за серйозне завдання. До того моменту вони вже працювали разом у продовж кількох років у топовій компанії гітарних підсилювачів, і їхня мрія була створити нові інноваційні гітарні підсилювачі та педалі, які б повністю втілювали їх прагнення.

Витративши два з половиною роки на технічні дослідження в ангарі Нортгемптона (Англія), перший продукт Blackstar ми випустили у березні 2007 року, продемонструвавши його на щорічній виставці Musik Messe у Франкфурті.

З того часу ми перебралися з ангару в сучасну корпоративну будівлю з розкішною лабораторією та студією, а також нам пощастило укрупнити штат безліччю талановитих фахівців.

У продовж уже восьми років ми подорожуємо світом, де нам випадає честь знайомитися з неймовірними людьми, згодом стаючи їхніми друзями. Від таких артистів як Gus G (Ozzy Osbourne/Firewind), Neal Schon (Journey), Silenoz (Dimmu Borgir) та James Dean Bradfield (Manic Street Preachers) до багатьох і багатьох гітаристів, які підтримують нас та зустрічаються з нами на різних шоу та заходи.

З того часу ми постійно ростемо і розвиваємося як компанія, але одна річ залишається незмінною. Ми всі музиканти і по-справжньому щиро вкладаємося у те, чим займаємось – у створення найкращих гітарних підсилювачів.

Всі співробітники Blackstar - музиканти, тому ми розуміємо важливість якісного звуку як на стадіонному майданчику, так і в домашньому музикуванні.

Працюючи в Нортгемптоні (Англія), маючи понад 50 років спільного досвіду у розробці гітарних підсилювачів, ми впевнені, що надаємо вам найкращий інструментарій для створення гітарного звуку.

Ми сподіваємося, що наші унікальні та патентовані розробки допоможуть вам наблизитися до "того самого звуку".